Fidanishtja

Kejvina vije me foto tepër provokative

/ 1 minutë lexim

Modelja dhe bukuroshja Kejvina Kthella ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sonte ka sjell një set të fotografive e veshur me një fustan veror e ku edhe në këtë rast tregon pothuajse gjysmën e gjoksit të saj.

Fidanishtja

Po kësaj ajo në dorë bartë edhe dardha.

Kujtojmë se Kejvina vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të kërkuara shqiptare. /GazetaExpress/