Kejvina Kthella paraqitje provokuese në pozat joshëse në bikini

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansa momente nga angazhimet e saj profesionale por edhe përditshmëria dhe kujdeset qe çdo herë të sjell imazhe që marrin vëmendjen.

Bukuroshja bionde që njihet për linjat e mahnitshme të trupit ka ardhur edhe së fundmi me fotografi provokuese ku ajo dukej në top formë.

Kejvina ka pozuar në një lokali teksa shihet e veshur me bikini me ngjyrë të kaltër dhe të bardhë ndërsa mban të veshur edhe një palë xhinse që i mbajti zbërthyer.

Modelja dukej atraktive edhe me makijazhin e theksuar dhe aksesor ari teksa flokët I mbajti të lidhura në topuz.

Paraqitja joshëse e Kejvinës dhe format e saj trupore bën që postimi të marrë edhe pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave brenda pak minutash.

Ndryshe, përveç si imazhe i markave të ndryshme, kujtojmë që modelja së fundmi mori pjesë edhe në videoklipin e dy artistëve të njohur, Majk dhe Bardhi “Ama”. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS