Kejvina Kthella duket e mahnitshme në fotosesionin e ri – shkëlqen në fustanin e shkurtër

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella ka realizuar një fotosesion të ri.

Bukuroshja bionde ka sjellur për fansat në Instagram disa imazhe të reja që nuk kaluan pa vëmendjen.

E veshur me një fustan të shkurtër dyngjyrësh të hapur tek pjesa e dekoltesë dhe barkut, Kejvina u kujdes të theksonte linjat mahnitëse të trupit.

Ajo dukej në top formë e tejet atraktive teksa dukje e përshtati edhe me një grim të lehtë dhe aksesor teksa flokët i la të lidhura në topuz.

Modelja në postim zbuloi se ky set i ri i fotografive u realizua në Punta Cana, ndërsa pranoi edhe pëlqime dhe komente të shumta.

Ndërkohë, theksojmë që krahas fotosesioneve dhe si imazh i markave të ndryshme, Kejvina mbetet e kërkuara edhe pjesëmarrje në videoklipet e artistëve shqiptarë.

Së fundmi, modelja u paraqit si protagoniste në klipin e Majkut dhe Bardhit “Ama” ku dukej magjepsëse dhe në tejet aktraktive. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS