Eko Higjiena

Katy Perry rrëmben tri çmime

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Nata e mbrëmshme, ka qenë natë triumfi për këngëtaren, Katy Perry e cila, në edicionin e 39-të të, ‘The People’s Choice Awards’, arriti të rrëmbejë tri çmime.

Katy, u shpërblye me, “Favourite Pop, ‘Favourite Female Artist’ dhe ‘Best Video’ për klipin e saj, ‘Part Of Me’.

Mobi Casa

Artistë të tjerë të shpërblyer mbrëmë në edicioni i 39-të të ndarjes së çmimeve, ‘People’s Choice Awards’ që mbajt u mbajt në Los Angeles janë: Taylor Swift, Rihanna , Jennifer Aniston, Zac Efron, Demi Lovato, ‘One Direction’ e shumë artistë të tjerë./Indeksonline/