Katër raste pozitive me COVID-19 dhe dy të shëruar në Komunën e Kamenicës

Gjilan – Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se sot në Komunën e Kamenicës, 4 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe 2 janë shëruar.

Bilanci në komunën e Kamenicës:
*3701 të infektuar,
*3587 të shëruar,
*84 të vdekur,
*30 raste pozitive.

Ju lutem respektoni rregullat e Institutit.
Ruani veten dhe të tjerët!
Vaksinohuni!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS