Kastrati nikoqir i kryetarëve të Regjionit të Anamoravës

Kamenicë – Falënderoj të gjithë kryetarët për bashkëpunimin jo vetëm në këtë situatë, por edhe në bashkëpunime tjera ndërkomunale që synim kryesor kanë mirëqenien e qytetarëve ka shkruar Qëndron Kastrati.

“Kisha kënaqësinë që sot të jem nikoqir i kryetarëve të Regjionit të Anamoravës, me të cilët diskutuam rreth menaxhimit të pandemisë #COVID19 dhe situatën e krijuar me këtë virus në secilën komunë të këtij regjioni. Falënderoj të gjithë kryetarët për bashkëpunimin jo vetëm në këtë situatë, por edhe në bashkëpunime tjera ndërkomunale që synim kryesor kanë mirëqenien e qytetarëve” ka nënvizuar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).