Kastrati e nis javën mbarë, asfaltohet rruga në afërsi të Vivas

Kamenicë – Javën po e nisim mbarë, sot po asfaltohet rruga në afërsi të Vivës, e cila të shpie tek xhamia e qytetit, dhe lumit Krivareka ka shkruar Qëndron Kastrati.

“A po ecim #përpara me punë” ka pyetur Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS