Kastrati dhe Ministri Abrashi vizitojnë punimet në rrugën “Nënë Tereza”

Kamenicë – Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, së bashku me nënkryetarin Faton Jakupi dhe zyrtarë të tjerë, sot kanë pritur në takim Ministrin e Infrastrukturës Arban Abrashi.

Ata së bashku kanë vizituar punimet në asfaltimin e rrugës “Nënë Tereza” në Kamenicë.
Kryetari Kastrati ka thënë se kjo rrugë do të shërbejë si lehtësim për lëvizjen e qytetarëve.
“Kjo rrugë e cila lidhë bulevardin, shtëpinë e kulturës e rrugën dytësore rreth lumit, do të shërbej si lehtësim për lëvizjen e qytetarëve të Kamenicës. Vazhdojmë me punë për qytetarët tanë”, ka thënë Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).