Kaq të veçantë në stil nuk e keni parë Arjolën

Aktorja dhe ylli televiziv i Big Brother Albania VIP 1, Arjola Demiri është paraqitur me një stil më ndryshe sot.

Ajo ka postuar një set fotografik para më shumë së 316 mijë ndjekësve të saj në Instagram e ku është e veshur tërësisht gjelbër.

Pantallonat e saj të gjelbër ajo i ka kombinuar me një këmishë po ashtu të gjelbër, por që është më e gjelbër më e butë.

Njashtu, ajo e ka kombinuar këtë veshje edhe me aksesor, ku çanta e saj është e së njëjtës ngjyrë ashtu si edhe ora e saj. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS