Kanë përfunduar punimet në asfaltimin e rrugës “Xhemail Prekorogja” në Busavatë

Kamenicë – Të enjtën nga afër kemi parë edhe shtrimin e shtresës së dytë të asfaltit në këtë rrugë në gjatësi prej 985 metrash ka shkruar Kadri Rahimaj.

“Ky është një investim komunal në vlerë prej 64,414.72 euro. Infrastrukturë e qëndrueshme dhe e qasshme për të gjithë” ka shkruar Rahimaj./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS