Kamenica mbetet qyteti i bukur në çdo stinë

Kamenicë – Bashkë me verën po vijnë edhe temperaturat e larta, por qyteti jonë mbetet i bukur në çdo stinë ka shkruar Qëndron Kastrati.

Krahas epitetit që i ka dhënë Kastrati qytetit të Kamenicës përmes disa fotove, ai ka dhënë edhe një mesazh për qytetarët që të kenë kujdes në rrezikun që paraqesin temperaturat e larta. “Ju lutem sidomos të moshuarve dhe fëmijëve, të evitojnë daljet gjatë pasdites” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS