Kamenica krahas pandemisë po vazhdon edhe me realizimin e projekteve

Kamenicë – Krahas angazhimit në menaxhim të pandemisë, ne jemi duke vazhduar punët edhe në projekte tjera duke asfaltuar rrugët ka shkruar Qëndron Kastrati.

Kastrati ka prezantuar në rrjetet sociale asfaltimin e rrugës: Mic Sokoli, Komandant Gaca, dhe Nexhmedin Kuqi. “Edhe këto u kryen, vazhdojmë” ka nënvizuar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).