Kadriu: Gjendje e tmerrshme e tualeteve të Asamblesë Komunale në Gjilan

Gjilan – Kushtrim Kadriu ka thënë se kjo gjendje është shumë shqetësuese dhe tmerruese. As shampon, as letër, as hiç sen. Kolera t’bjen këtu ka shkruar Kadriu.

Asambleisti Kushtrim Kadriu i cili është më kritiku i qeverisjes komunale ka ndarë një foto shqetësuese për gjendjen e tualeteve në Komunën e Gjilanit.

“Gjendje e tmerrshme e tualeteve të Asamblesë Komunale, as shampon, as letër, as hiç sen. Kolera t’bjen” ka shkruar Kushtrim Kadriu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS