Ka filluar Manifestimi për Festën e 28 Nëntorit në Kamenicë

Kamenicë – Nën organizimin e Drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport ka filluar sot Manifestimi në kuadër të Festës së Flamurit.

Sot është mbajtur koncerti i përgatitur nga shkolla e baletit dhe muzikës, me pika të ndryshme, të interpretuara nga fëmijët e këtyre shkollave.

Ju rikujtojmë se ky manifestim do të vazhdojë deri me datën 28 Nëntor, me pika të ndryshme të përgatitura nga DKRS.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS