Fundamenti

Ka filluar dezinfektimi i hapësirave publike në Komunën e Kamenicës

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Kamenicë – Drejtoria e Shërbimeve Publike, Ambientit dhe Inspektoratit njofton të gjithë qytetarët se mbrëmë ka filluar dezinfektimi i hapësirave publike.

Eco Higjiena

I njëjti proces sipas zyrtarëve komunal do të vazhdojë sot dhe nesër./rajonipress/