Fundamenti

Julianne Hough pushton Hollywoodin

/ 1 minutë lexim

Bukuroshja Julianne Hough, u bë e famshme në moshën 19-vjeçare, kur ajo shkëlqeu në spektaklin e katërt dhe të pestë amerikanë të “Dancing with the stars”.

Pas pak kohësh ajo nxori në treg country single e saj “Will you dance with me”, ndërkohë menjëherë ajo qarkullo I k ëngën tjetër “That Song in my Head”, nga disku I saj me të njëjtin emër I cili u ngjit deri në top 20.

Mobi Casa

Fjala është për bukuroshen e shumë talentuar, 23-vjeçaren Julianne Hough, e cila veç se është një këngëtare shumë e suksesshme, është dhe aktore dhe një kërcimtare e shkëlqyer.

Bukuroshja 23-vjeçare Houg, bashkë-aktron në rol kryesor me të famshmin Tom Cruise, në filmin; “Rock of the Ages”, I cili së shpejti do të shfaqet në kinema. Në film bukuroshja Houg, luan rolin e një kameriere, e cila ëndërron të bëhet këngëtare e famshme.