Mobi Casa

Jori, “çmend” rrjetin

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Modelja dhe ish ylli i Big Brother VIP Albania, Jori Delli është paraqitur me një fotosesion të ri në Instagram.

Jori Delli vazhdon të jetë njëra prej modelëve më të përfolura nëpër mediat shqiptare.

Uji Dea

Ajo dje u paraqit si aktore kryesore në këngën e re të Noizyt me Sfera Ebbasta (reper dhe këngëtar italian) me titull “Location”.

Kurse sot ajo është paraqitur në një fotosesion në bikine duke na treguar se tashmë vera ka ardhur. /GazetaExpress/