Fundamenti

Java nis me mot të nxehtë dhe temperatura të larta

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Për të hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26°C.

Fundamenti

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 15-33 km/h.