ARKATANA

‘Jam dashnia jote’ thotë Era Rusi

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Këngëtarja e njohur Era Rusi, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Jam dashnia jote”, mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Era.

“E keni kërkuar kaq shumë një këngë të tillë dhe jam shumë e lumtur t’jua jap. Shijojeni”, ka shkruar këngëtarja.

UBT

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: “Jam dashnia jote” nga Era Rusi.

https://www.kosova-sot.info/vip/681361/jam-dashnia-jote-thote-era-rusi/