Eko Higjiena

Irsa Demneri, shtatzënë me nipin e Sali Berishës

/ 1 minutë lexim

Ndonëse është vetëm 21 vjeç, së shpejti ajo do të bëhet nënë. “Miss Shqipëria 2007”, Irsa Demneri është pesë muajsh shtatzënë dhe pret të bëhet nëna e një vajze nga lidhja e dashurisë me nipin e kryeministrit shqiptar Sali Berishaa, një djalë shtatlartë i diplomuar për jurist.

Nipi i kryeministrit quhet Endrit dhe aktualisht punon në administratën e Bashkisë së Tiranës.

Mobi Casa

Ai është frekuentues i rregullt i jetës së natës dhe i njohjeve të shumta që ka me vajzat VIP.

Pasioni i tij dhe afirmiteti me vajzat e bukura është vërtetuar me lidhjen me Irsën, që siç raporton Panorama, tanimë që të dy do vendosin të bashkëjetojnë.