Indiana Freida Pinto, një retro provokuese

Ajo është një nga aktoret më të famshme në Indi dhe që tashmë njihet edhe në botë.

Bëhet fjalë për 27-vjeçaren Freida Pinto, e cila ka vendosur të pozojë në një set fotografik për revistën Flaunt.

Pinto vjen në këtë set mjaft provokuese, duke risjellë vitet ’50.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS