I kontrollojnë veturën, policia i konfiskon një thikë

Gjilan – Në fshatin Stanqiq të Gjilanit gjatë kontrollit në automjetin e të dyshuarit mashkull kosovar, i është gjetur dhe sekuestruar një thikë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS