I kërkon falje Tomit?

Katie Holmes i ka kërkuar falje Tom Cruiseit për lëndimin e ndjenjave të tij, kur ka thënë publikisht se do të publikojë dosjen e martesës së tyre dhe shkurorëzimit.

“Katie më vonë i ka kërkuar falje atij”, tha një burim.

“Ajo ndihet keq se si është sjellë dhe ka kërkuar falje, sepse është ndier në siklet”, ka shtuar më pas ky burim.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS