I bashkon Prishtina

Bleona Qereti, e cila është në përmbyllje e sipër të turneut të saj në Shqipëri, ka arritur dje në Prishtinë, për të përcjellë nga afër përgaditjet për koncertin që do ta mbajë në kryeqytetin e Kosovës.

Ky koncert do të mbahet më 8 shtator, në orën 21:00, në sheshin ‘’Nëna Terezë”.

Në po këtë datë, në Prishtine do të qëndrojë edhe këngëtarja e popullarizuar në Britani, Rita Ora.
Vetëm pak ditë më parë, ajo ka bërë të ditur se shkak i vizitës së saj është xhirimi i videoklipit më të ri.

Xhirimet për videon e singlit të saj të ardhshëm, do të zgjasin dy ditë ndërsa përmes tij, Rita synon të arrijë t’i shfaqë botës imazhet e vendlindjes së saj.
Ndoshta Bleona mund të shfrytëzojë praninë e Ritës në Prishtinë, për ta takuar e për të marrë ndonjë këshillë rreth karrierës së suksesshme ndërkombetare, për të cilën Bleona është angazhuar shumë në vitet e fundit. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).