Hasan Rashiti takohet me Bajram Gecajn

Nënkryetari i Komunës së Kllokotit, Hasan Rashiti wshtw takuar me zv.Ministrinë e Administrimit dhe Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj. Në këtë takim u diskutua për problemet që ballafaqohet Komuna e Kllokotit dhe me theks të veçantë për mundësinë e financimit të disa projekteve infrastrukturore për këtë komunë.

Ministri Gecaj u shpreh i gatshëm që të përkrahet kjo komunë në të gjitha fushat me rëndësi për qytetarët e kësaj komune dhe u dakorduan për investime të disa projekteve me prioritet për qytetarët e kësaj komune.

Kurse Rashiti e falënderoj zv.Ministrin Gecaj për pritjen në takim dhe njëkohësisht për përkrahjen financiare në këto projekte që priten të realizohen në vitin 2017./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).