Hasan Rashiti rizgjidhet kryetar i LDK-së në Kllokot

Gjilan – Edhe Dega e LDK- së në Kllokot ka mbajtur Kuvendin Zgjedhor dhe nga ky proces zgjedhor kryetar është rizgjedhur sërish Hasan Rashiti.

Kryetar i Degës edhe për një mandat në Kllokot është rizgjedhur serish, Hasan Rashiti!
”Falënderoj të gjithë delegatët pjesëmarrës për besimin që ma falën t’i udhëheq serish. Vazhdojmë me aktivitete dhe punë të mira, na priftë e mbara” ka shkruar Rashiti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS