Hasan Rashiti rizgjidhet kryetar i LDK-së në Kllokot

Gjilan – Edhe Dega e LDK- së në Kllokot ka mbajtur Kuvendin Zgjedhor dhe nga ky proces zgjedhor kryetar është rizgjedhur sërish Hasan Rashiti.

Kryetar i Degës edhe për një mandat në Kllokot është rizgjedhur serish, Hasan Rashiti!
”Falënderoj të gjithë delegatët pjesëmarrës për besimin që ma falën t’i udhëheq serish. Vazhdojmë me aktivitete dhe punë të mira, na priftë e mbara” ka shkruar Rashiti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).