Eko Higjiena

Haliti viziton disa punime në fshatrat e Vitisë

/ 1 minutë lexim

Viti – Isha për vizitë nëpër vend punimet e shumta që po zhvillohen në komunën tonë ka shkruar Sokol Haliti.

UBT

“Rruga e mullirit” ka qenë e pa kaluar tash e 30 vite e cila falë punës sonë po merr pamje të re, po ashtu edhe banorëve të lagjes “Arifaj”, do ju mundësohet lidhja me shkollën e fshatit dhe me vet fshatin ka shkruar Haliti./rajonipress/