Haliti vizitoi punimet në rregullimin e argjinaturave në lumin “Morava e Binçës”

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti ka vizituar dje nga afër punimet që po bëhen në rregullimin e argjinaturave në lumin “Morava e Binçës” në Viti.

Rregullimi i këtyre argjinaturave është mirëpritur nga qytetarët pasi që sipas tyre me këtë edhe po zbukurohet edhe një pjesë e qytetit të Vitisë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).