RCCOLA

Haliti vizitoi punimet e ndryshme që po realizohen në mbarë territorin e komunës së Vitisë

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, ka vizituar sot punimet e ndryshme që po realizohen gjithandej territorit të kësaj komune.

Ai tha se qeverisja lokale e Vitisë, po vazhdon me realizimin e projekteve të shumta në fushat e ndryshme dhe atë në çdo cep të kësaj komune.

RCCOLA

Kjo sipas tij po bëhet me qëllim më të mirë të përmirësimit të jetës së qytetarëve vitias./rajonipress/