Haliti vizitoi punimet e ndërtimit të Urës në Viti

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti me bashkëpunëtor, ka inspektuar punimet që janë duke u bërë në ndërtimin e rrugës “Te Gërmih” përgjatë rrugës Viti-Binqë.

Me këtë rast ai u shpreh se ndërtimi i kësaj ure që lidh Kabashin me Binqën, Lagjen Godeni i Ri, si dhe me Vitin e Beguncën, do të ndihmoj në qarkullimin sa më të lehtë të banorëve të kësaj pjese./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).