Fidanishtja

Haliti vazhdon takimet me struktura dhe aktivist të LDK-së në Viti

/ 1 minutë lexim

Viti – Sokol Haliti po vazhdon të takoj struktura e aktivist të degës së LDK-së në Viti.

Uji Dea

“Sonte takova edhe një pjesë të strukturave dhe aktivistëve të degës së LDK-së në Viti” ka shkruar Haliti duke përkujtuar se këto takime synimin e vetëm e kanë përkujdesin ndaj çdo anëtari të devotshëm të LDK-së./rajonipress/.