Fundamenti

Haliti takohet me banorët e Devajës, sheh nga afër rregullimin e kanalizimit

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti ka vizituar fshatin Devajë të Vitisë për të parë nga afër punimet që po zhvillohen në rregullimin e kanalizimit në lagjen Ukshini.

RCCOLA

Përndryshe komuna e Vitisë, është duke punuar edhe në realizimin e projekteve të ndryshme në disa lokalitete të kësaj komune dhe atë në interes të qytetarëve./rajonipress/