Haliti: Radivojcasit meritojnë t’ju dëgjohet zëri dhe të jenë të përfaqësuar denjësisht

Viti – Banorët e Radivojcit gjithmonë janë shquar si njerëz të vyer dhe të ndershëm. Ata edhe sot e kësaj dite vazhdojnë të jetojnë nga djersa e tyre ka thënë Sokol Haliti.

Ishte nder e kënaqësi t’i takoja sonte,së bashku me ish-ministren Hykmete Bajrami,për një bashkëbisedim të sinqertë, për t’i kuptuar nga afër nevojat dhe kërkesat që kanë.
Radivojcasit meritojnë t’ju dëgjohet zëri dhe të jenë të përfaqësuar denjësisht. Këtë e presim nga Leutrim Januzi, me nr 25 në listën e LDK-së, i cili vjen nga Radivojci.
Faleminderit për mikpritjen dhe mbështetjen!
S.H.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS