Haliti priti në takim stafin e sapo pensionuar në Arsim, i falënderoj për kontributin

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti dhe drejtoresha për Arsim, Fatbardha Emini kanë pritur sot në një takim lamtumirës dhe falënderues mësimdhënësit Jakup Pira, Miradije Alidema nga Sh.F.M.U “Halil Alidema” në Pozheran dhe Elmi Demiri nga SH.F.M.U “Bafti Haxhiu” në Viti dhe sekretarin e shkollës Bajram Ismaili” Nazmi Pajaziti.

Me këtë rast Haliti i falënderoj ata për punën e bërë në arsim për shumë dekada duke e vlerësuar atë lartë.

Gjithashtu ai ju ka ndarë atyre edhe nga një mirënjohje për punën e bërë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS