KKVITI

Haliti përuron edhe një ambulancë të re në fshatin Goshicë të Vitisë

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Viti – I lumtur që sot së bashku me donatorin nga Kuvajti përurova ambulancën e re në fshatin Goshicë e cila do t’u shërbejë banorëve të kësaj ane ka shkruar Sokol Haliti.

ARKATANA

Haliti së bashku me bashkëpunëtor ka marrë pjesë në përurimin e kësaj ambulance e cila do të shërbej për banorët e këtyre zonave dhe do të rris mbikëqyrjen shëndetësore./rajonipress/