Haliti nuk i ndalet terrenit, promovon projektet dhe investimet e shumta

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti ndonëse fundjavë ai më bashkëpunëtorë është interesuar për projektet që janë duke u realizuar në territorin e kësaj komune.

Ai qëndroi në Tërpezë ku edhe sapo kanë filluar punimet në asfaltimin e rrugës së varrezave dhe disa rrugë të tjera.

Gjithashtu në këtë lokalitet po bëhet rregullimi i rrugës fushore Tërpezë – Fshati i Ri që lidhet edhe me lagjen Alidema në Pozharan./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS