Haliti me bashkëpunëtorë vizitoi Bashkësinë Islame në Viti, për urimet e festës së Fitër Bajramit

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Viti – Me rastin e festës së Fitër Bajramit, kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, i shoqëruar nga Komandanti i stacionit policor në Viti, Afrim Halili dhe bashkëpunëtorë të tjerë kanë vizituar sot degën e Kryesisë së Bashkësisë Islame në Viti, për të ju uruar këtë festë.

Uji Dea

“Sot jemi këtu për të ju uruar juve dhe gjithë komunitetit mysliman mbarimin e muajit të shenjtë të Ramazanit i cili edhe kurorëzohet me festën e Fitër Bajrami. Urojë që këtë festë ta kremtoni në lumturi dhe harmoni pranë më të dashurve tuaj”, u shpreh Haliti./rajonipress/