Haliti: Kabashi po “vlon” nga entuziazmi dhe mezi po e pret ditën e zgjedhjeve, për t’i dhënë “vulën” fitores së madhe

Viti – Mbështetja e fuqishme dhe pa rezervë na bën të ndihemi krenar, por ndërkohë edhe më përgjegjës në udhëheqjen e ardhshme ka shkruar Sokol Haliti.

Megjithë praninë tonë në mandatin e kaluar, për Kabashin, bashkë me kandidatin tonë për këshilltar komunal, Ramadan Deliun, kemi akoma plane.
Faleminderit për përkrahjen masovike që na jepni gjithmonë.
I juaji,
S.H.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS