Haliti inspekton punimet në Radivojc

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti si dhe Drejtori i Drejtorisë për Shërbime, Publike dhe Emergjencë, Nexhmedin Jakupi dhe të tjerë kanë vizituar sot fshatin Radivojcë.

Me këtë rast kryetari Haliti ka inspektuar punimet që po vazhdojnë në ndërtimin e trotuarit.

Përndryshe komuna e Vitisë në këtë fshat pak më parë ka realizuar edhe një varg projektesh të tjera në fushën e infrastrukturës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).