Haliti falënderon mërgimtarin Vezir Ramushin, ndihmoj shumë familje skamnore

Viti – Ndryshe, mërgimtari Vezir Ramushi njihet për kontributin që ka dhënë në ndërtimin e shtëpive për familjet e pastrehë, ndërkohë që për nderë të festës së 28 Nëntorit, ka qenë iniciatorë për ndarjen e 200 pakove për fëmijët jetim.

Sokol Haliti ka falënderuar sot donatorin Vezir Ramushin për kontributin që po jep në ndihmë familjeve të pastrehë të komunës së Vitisë.

Ndryshe, mërgimtari Vezir Ramushi njihet për kontributin që ka dhënë në ndërtimin e shtëpive për familjet e pastrehë, ndërkohë që për nderë të festës së 28 Nëntorit, ka qenë iniciatorë për ndarjen e 200 pakove për fëmijët jetim./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).