Haliti edhe vikendeve del në teren dhe inspekton punimet

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti me bashkëpunëtor të dielën ka inspektuar punimet në ndërtimin e tribunave të fushës sportive, në fshatin Gërmovë, por edhe punimet që po zhvillohen në ndërtimin e trotuarit përgjatë rrugës kryesore të këtij fshati.

Haliti, gjithashtu ka inspektuar punimet parapërgatitore që po bëhen në asfaltimin e një rruge në qendër të qytetit, konkretisht në afërsi të Xhamisë.

Gjatë këtyre inspektimeve ai është takuar me qytetarët ku ka marrë edhe mbështetjen e tyre për projektet të cilat po realizohen në këto lokalitete./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).