Haliti bisedon me banorët e Lubishtës, premton investime për ta përmirësuar jetën e tyre

Në takimet që sonte patëm në familjet Xheladini dhe Nura me banorët e Lubishtës, biseduam se si mund të përmirësojmë akoma jetën e tyre ka shkruar Sokol Haliti.

Patëm kënaqësinë që të prezantonim edhe kandidatin tonë nga Lubishta, Besart Rexhepi.
S.H

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS