Hajni tregohet trim, hynë në banesë dhe vjedhë sasi të arit, përfundon në burg

Gjilan – Në rrugën “Xhevat Ajvazi”, në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti me datën 30 korrik ka hyrë në banesën e ankueses femër shqiptare dhe ka vjedhur një sasi të arit.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS