RCCOLA

Grupi joformal i Grave në Kamenicë me agjendë të ngjeshur për vitin 2024

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Kamenicë – Drejtoresha për Zhvillim Ekonomik dhe Diasporë Burbuqe Leka njëherit udhëheqëse e Grupit joformal të Grave të Komunës së Kamenicës ka mbajtur takimin e radhës me anëtaret e grupit.

Uji Dea

Ato kanë diskutuar mbi aktivitetet të cilat ky grup ka realizuar deri më tani, si dhe janë dakorduar për çështjet organizative mbi aktivitetet që pritet të realizohen në vitin 2024./rajonipress/