Greta Koçi rikthehet me një projekt të ri muzikor, ndan lajmin me ndjekësit

Prej kohësh Greta Koçi jeton në Vjenë së bashku me bashkëshortin, duke qëndruar disi larg kamerave por edhe e shkëputur nga projektet muzikore.

Por duket se kjo nuk mund të zgjasë shumë për një artiste, pasi ajo po përgatit një këngë të re!

Përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet në një studio muzikore, Greta i ka pyetur ndjekësit: “Si thoni, ta publikojmë këngën e re?”.

Reagimet e ndjekësve janë të gjitha pozitive dhe nxitëse.

Për realizimin e këngës së re, Greta ka mbërritur në Tiranë, ndërsa detajet e tjera mbeten surprizë!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS