Godet deputetja Bunjaku: Vetëm 19.4 për qind e qytetarëve janë plotësisht të kënaqur me Kryetarin e Komunës së Gjilanit

Gjilan – Vetëm 19.4 për qind e qytetarëve janë plotësisht të kënaqur me Kryetarin e Komunës së Gjilanit, Alban Hysenin, nga sondazhi i HELVETAS-it. Si e ka filluar me këtë trend, do të mbetet një nga qeverisjet më zhgënjyese lokale ka shkruar deputetja Valentina Bunjaku Rexhepi.

“Nuk është lehtë të drejtosh një nga komunat më të mëdha në Kosovë dhe qendrën kryesore të Anamoravës, pavarësisht dëshirës për pushtet” ka shkruar Bunjaku./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS