Gjystja nuk përmbahet

Gjyste Vulaj, vazhdon të jetë ende pjesë e lajmeve në mediat rozë.

Përveç jetës së saj artistike, ajo është komentuar shumë edhe me stilin dhe mënyrën e jetesës që bën.

Tani që sezoni veror ka mbaruar, këngëtarja në fjalë po ka më shumë kohë të merret më vetën e saj.

Ani pse tani i ka fëmijët e rritur, Gjystja vazhdon të ketë ende stilin ekstravagant. Në një fustan të ngushtë ajo ka ekspozuar së tepërmi gjoksin e saj të madh.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS