Gjendet e vdekur një grua në Durrës

Një person është gjetur mbrëmjen e djeshme pranë plazhit të Currilave në Durrës.

Trupi i pajetë i një femre është gjetur nga kalimtarët dhe sipas të dhënave të para bëhet fjalë për vetëvrasje. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka bërë identifikimin e viktimës, e cila është me inicialet B.F, raporton noa.al.

Gruaja 40-vjeçare, banuese në lagjen numër 4 në Durrës, kurohej për sëmundje depresive. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS