Genta: Ole, ole

Kengetarja Genta Ismajli ka realizuar videoklipin e kenges ”Ole ole”, qe eshte ne bashkepunim me Dj Blunt dhe Real 1.

Videoklipi i ri do të publikohet sot, ndersa eshte realizuar nga produksioni ”Pulla”.

Muzika e kenges eshte punuar nga Dj Blunt, teksti nga Genta, Real 1 & Big Basta, ndersa incizimi nga Florent Boshnjaku.

Genta ka publikuar disa fotografi qe besohet te jene shkeputur nga xhirimet e ketij videoklipi. Nga ajo qe shihet nga fotografite, ky do te jete edhe nje videoklip i nxehte nga Genta./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS