Genta Ismajli i kthehet skenës

Që prej ardhjes në jetë të binjakëve, Genta Ismajli e ka shijuar mëmësinë larg skenës.

Ndonëse publikoi një projekt të realizuar përpara ardhjes në jetë të vajzës dhe djalit, këngëtarja ka qenë më e tërhequr këto kohë.

Por, me kalimin e kohës, skenës nuk do t’i mungojë për gjatë.

Këngëtarja ka bërë të ditur se do rikthehet, në një festival. Ajo do të performojë në shtator në “Vibez Festival” në Zvicër me datë 10.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS